Tło Świętokrzyskie

Nadchodzące wydarzenia

Przejdź na mapę oferta kontakt
Wydarzenie zostało zakończone, jest to wpis archiwalny.

II Wystawa Akwaryści-Akwarystom 24-25 marca 2018

II Wystawa Akwaryści-Akwarystom 24-25 marca 2018

Rozpoczęcie: 09:00 24-03-2018

Zakończenie: 17:00 25-03-2018

Oficjalna strona:

II Wystawa Akwaryści-Akwarystom 24-25 marca 2018

 

Serdecznie ZAPRASZAMY na II Wystawę Akwarystyczną, która odbędzie się 24-25 marca 2018 w Kompleksie Świętokrzyska Polana w Chrustach/ Zagnańsk/k.Kielc

Na Wystawie swoje zwierzęta zaprezentują członkowie towarzystw i stowarzyszeń akwarystycznych, hodowcy, pasjonaci akwarystyki, amatorzy i profesjonaliści. Zobaczymy propozycje na aranżacje akwariów biotopowych i roślinnych. Swoje miejsce znajdą również krewetki hodowlane. Wystawcy i zwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z ciekawymi nagrodami. Z różnorodną ofertą wystąpią również firmy handlowe. Będą nowe produkty i rozwiązania akwarystyczne. Posłuchacie wielu prelekcji, konsultacji i wykładów. Dla wszystkich uczestników czeka mnóstwo atrakcji, ciekawostek, nagród!

Masz ciekawy pomysł na akwarium/paludarium? Hodujesz ciekawe i rzadkie ryby/krewetki, którymi chciałbyś się pochwalić i podzielić wiedzą na ich temat?

Osoby, które będą chętne wystawić się ze swoimi okazami podczas wydarzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu zarezerwowania stoiska podczas wystawy.

To ogłoszenie jest dla wszystkich Państwa, dla których świat podwodny jest czymś wyjątkowym! Szukamy osób właśnie takich jak TY, pasjonatów, którzy wnoszą swój wkład w to cudowne hobby, którym jest AKWARYSTYKA. Na wystawę może zgłosić się każdy, kto chce podzielić się swoją wiedzą w miłym gronie osób z całej Polski, które połączyła miłość do tego co pod taflą...

Osoba do kontaktu: Agata Domagała: Tel. 793 200 622

Kategoria: Parki nauki i rozrywki

Kompleks Świętokrzyska Polana to nowe miejsce na turystycznej mapie Polski. Położony na ter...

Liczba osób które wezmą udział: 0